MENIU

Nikolay Baskov

2016-05-04

Po penkerių metų pertraukos Nikolajus Baskovas (Николай Басков) sugrįžta į Lietuvą su nauja grandiozine šou programa „Žaidimas“ („Игра“). Žymaus režisieriaus Aleksejaus Sečenovo režisuotą šou spalio 27 d. bus galima išvysti Vilniuje.

Žiūrovų laukia analogų neturintis teatralizuotas pasirodymas – unikalios dekoracijos, išskirtiniai kostiumai, specialus kiekvieno numerio pastatymas, naujos dainos, pamėgti hitai ir pasaulinės klasikos šedevrai.

Apie Nikolajų Baskovą, unikalų tenorą, pasaulis išgirdo 2000-aisiais, kai gavęs Lenskio partiją operoje „Eugenijus Oneginas“ jis pasirodė Didžiojo Rusijos teatro scenoje. Dainininkas tapo jauniausiu pasaulio operos istorijoje solistu, kuriam kada nors buvo patikėta atlikti Lenskio partiją. Tais pačiais metais apie N. Baskovą išgirdo ir plačioji auditorija – muzikinis kūrinys „Pamiati Karuzo“ („Памяти Карузо“) atvėrė solistui kelią į Rusijos muzikos hitų topus, radiją ir televiziją. Sutikęs pasaulinio garso operos solistę Monserat Kabalje, N. Baskovas gavo progą ne tik pasirodyti kartu su ja scenoje – operos pasaulio primadona tapo jo mokytoja ir padėjo Nikolajui tobulinti vokalo techniką.

N. Baskovas – pirmasis Rusijos artistas, kuris sėkmingai atlieka ir operinio žanro, ir pop klasikos, ir estrados kūrinius. Arijos, romansai, liaudies dainos, užsienio autorių šlageriai, rusų kompozitorių pop dainos ir šiuolaikiniai hitai – N. Baskovo repertuaras neįtikėtinai platus. „Auksiniu Rusijos balsu“ vadinamo solisto tembras neretai lyginamas su gerai išlaikytu vynu, jis vertinamas ir kaip operos, ir kaip estrados dainininkas, o jo albumai parduodami milijoniniais tiražais. Iš viso N. Baskovas yra išleidęs 9 solinius albumus.

Įspūdingas Nikolajaus Baskovo šou „Žaidimas“ –  spalio 27 d. – Vilniaus „Siemens“ arenoje.